Delimano Makedonija

Македонија, Скопје

Инфо

- Со единствена инфраструктура, Студио Модерна е единствената компанија присутна на 19 пазари во Централна и Источна Европа; - 19 професионални Контакт Центри; - Преку 600 одлично обучени и искусни оператори за контакт со купувачите на 19 јазици: албански, бугарски, хрватски, чешки, англиски, естонски, германски, унгарски, италијански, летонски, македонски, полски, романски, руски, српски, словачки, словенечки; - Преку 6 милиони повици годишно; - Вертикално интегрирана машина за продажба повеќе од 12 години и искуство во креирање решенија за потребите на купувачите; - Пристап до 320 милиони луѓе во Централна и Источна Европа Посетете ја нашата корпоративна страна www.studio-moderna.com и добијте повеќе информации.Производите на Делимано вклучуваат садови, додатоци и кујнски апарати за здраво готвење! Линк: http://links.delimano.com.mk/c/4701752 100% безбедно Нарачаните производи ги плаќате при приемот, на доставувачот или во локалната пошта. Не Ви е потребна кредитна картичка за да направите нарачка. 100% задоволство Доколку од некоја причина не сте задоволни од нарачаниот производ, можете да го вратите во рок од 15 дена, неотпакуван и некористен, во оригиналното пакување. Плаќање на рати Производот можете да го платите на рати, со кредитна картичка, според договорот кој го имате со банката.

Контакт

Локација

Фотографии

Објави

Комерцијален текст - НАРАЧАЈТЕ НУТРИБУЛЕТ ПРЕКУ К4Т!

Кардио смути

Чувајте го срцето и уживајте во овие состојки!

Комерцијален текст - НАРАЧАЈТЕ НУТРИБУЛЕТ ПРЕКУ К4Т!

Смути со зеленчук

Сакате да намалите некој килограм? Пробајте го ова смути кое содржи вкусни зеленчици со малку сок од зелен лимон. Ова смути, содржи и витамини Ц и К, бета-картоен, манган и многу антиоксиданси кои му...

Комерцијален текст - НАРАЧАЈТЕ НУТРИБУЛЕТ ПРЕКУ К4Т!

Смути за детоксикација

Детоксикација во чаша. Многу хранливи состојки, антиоксиданти и состојки кои го подобруваат имунитетот.

Лековитите својства на алое вера

Секој може да засади алое вера во домашни услови. Потребна ви е само саксија и малку земја. Лековитите својства на алое вера се познати уште од почетокот на цивилизацијата и ова растение се користи...

Комерцијален текст - НАРАЧАЈТЕ НУТРИБУЛЕТ ПРЕКУ К4Т!

Кофеинско смути

Добијте ја потребната доза кафе. Здраво, вкусно, евтино. И, знаете што содржи!

Комерцијален текст - НАРАЧАЈТЕ НУТРИБУЛЕТ ПРЕКУ К4Т!

Смути со ананас и ѓумбир

Сигурно досега не сте помислиле да искомбинирате ананас и ѓумбир? Овие две состојки, заедно со малку јогурт и спанаќ, ќе ја зголемат вашата енергија и ќе ви помогнат да го издржите денеот кој ве...

Комерцијален текст

Енергетски бомбици

Фичо ќе ни покаже колку лесно може да направиме брз и здрав десерт. Ќе ни даде различни идеи за енергетски бомбици!