Magnus Fitness Centar

Македонија, Скопје

Инфо

Телефон: +389 72 22 22 22 Веб страница: http://www.magnus.com.mk ФБ страница: https://www.facebook.com/fitnessmagnus Работно време: 10:00-22:00 часот Фитнес центар ЗА ЖЕНИ каде што ќе можете да му посветите внимание на вашето тело и да го доведете до совршенство. Искористете ја вашата енергија со помош на најнови фитнес и кардио справи, аеробик, пилатес или пак со најновиот kick-fit тренинг!Часовите се со одреден број на членови, па ви препорачувам да резервирате место што побргу.Внимавајте, од овие тренинзи може да станете мноооооогу ЗГОДНИ!!!

Контакт

[email protected]

072222222

www.magnus.com.mk

Локација

Фотографии

Објави

Повеќе скокови за сигурен "лет"

Неколку трикови за супер изглед на жешките летни плажи

Летото веќе е на врата, а Вие сте удобно сместени пред омилената ТВ серија, грицкајќи го омилениот чипс, засладувајќи се со омиленото чоколадо и со мноогу вкусни и омилени штетници на нашето стомаче. Како...

Ако можам јас, многу веројатно е дека... може секој :)

Благо “лудило” и малку Софи, како зачин за јак тренинг

Се вежба 60-70 минути, без престан. Да, буквално без престан 🙂 Почнуваме со благо “џогинг” и кик загревање во времетраење од 10 минути. Се трча и скока, и се вклучуваат основните кик елементи со раце...