Наслов

SkopjeStr3x3tball U-20
Локација: 
Хотел Александар Палас
Држава: 
Македонија
Датум: 
Сабота, 15 Јуни, 2019 - 10:00

Контакт

Име и презиме: 
Skopje Str3x3tball 2k19

Поради најавата за лоши временски услови периодов турнирот се одложува за 15.06 и 16.06.
Остануваат уште 8 слободни места.
Турнирот ќе се оддржи на терените кај Александар палас со почеток од 10h.
Пријавувањето трае до 14 Јуни или додека не се исполни предвидената квота на екипи. Денот на извлекувањето на групите е 14.06.
I место 12000 денари + подарок звучници од ледиком
II место 3000 денари.
Пријави ја твојата екипа преку порака или на 075516791
Следуваат и многу други вредни награди!!🏀🏆

За овој настан сеуште нема пријавено гости.

Мапа

П В С Ч П С Н
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

На Facebook