Култни рецепти со БИОкулт

Бургери и мафини од хељда

Одлично безглутенско хељдино дуо со многу нутрициски придобивки, органско и гарантирано вкусно за јадење.

Веге мусака

Супер варијанта за сите кои сакаат да го избегнат месото во одличниот рецепт каков што е мусаката. 

Божиќна баклава

За фантастичен финиш на вашата божиќна трпеза. Проверен рецепт! Имајте убави Божиќни празници...