Протеински Овес

За добро утро.

  • 110 грама урда
  • 1 банана
  • 150 грама јогурт
  • 1 лажичка путер од кикирики
  • 1 лажичка трици

Инструкции

1. Измешајте ги сите состојки додека не добиете густа смеса.

 

 

 

 

Автор

Atletiks Fitness

Скопје

Македонија