Наслов

Навивајте на Европското тимско првенство - Скопје 2019

Дојдете и бидете дел од Европското Тимско Првенство - Скопје 2019 во период 10-11 август, заедно да им дадеме поддршката на македонските репрезентативци 🇲🇰 🇲🇰 🇲🇰

Натпреварите се одржуваат на Национална Арена "Тоше Проески" (Градски Стадион).
Церемонија на свечено отворање: 17:30

ВЛЕЗ БЕСПЛАТЕН!

Сите детали и информации може да ги најдете тука: http://www.skopje2019.com/

Следете нѐ и на фб настанот

01 Август 2019

За авторот