Инфо

Pred da pocnam da vezbam street workout vezbav fudbal vo 2009 godina pocnav da se zanimavam so vezbane bodibilding. Posle toa vo 2013 godina pocnav da vezbam street workout i nikogas ne mislam da se otkazam od toj sport.

Hobbies

  • street workout
Следи 0
Го следат 1

Следи

Корисникот не следи други корисници.

Слики

Настани

Корисникот не присустувал на ниту еден настан до сега.

Статии

Корисникот нема објавено ниту една статија до сега.