Наслов

Ова чоколадо е здраво колку што е вкусно и повеќе

Овој здрав чоколаден мус е полн погодок кога сакаш да јадеш нешто богато и со крем. Погледнете го видеото за да видите како да го направите.

09 Август 2017

За авторот